Azad Uni     

فراخوان جذب هیات علمی سال 1398(بروز می شود...)

1399/01/31- آخرین تمدید مهلت ثبت نام
به اطلاع می رساند با عنایت به شیوع ویروس کرونا و تعطیلات دانشگاهها و بروز مشکلات مانند عدم صدور مدارک دانشگاهی جهت ثبت اطلاعات و بارگذاری در سامانه ساجد و برابر درخواست متقاضیان استخدام، مهلت ثبت نام در فراخوان سال 1398 دانشگاه آزاد اسلامی برای آخرین بار تا تاریخ 1399/02/15 تمدید می شود.
مرکز جذب و امور هيات علمي دانشگاه
1399/01/15- تمدید مهلت ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی تا 31 فروردین 1399
با توجه به درخواست متقاضیان ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی در رشته های علوم پزشکی و غیر پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و در راستای تسهیل شرکت متقاضیان محترم ، ثبت نام متقاضیان تا پایان روز 1399/01/31 تمدید گردید.
مرکز جذب و امور هيات علمي دانشگاه
1398/12/24- تمدید مهلت ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی تا 20 فروردین 1399
با توجه به درخواست متقاضیان ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی در رشته های علوم پزشکی و غیر پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و در راستای تسهیل شرکت متقاضیان محترم ، ثبت نام متقاضیان تا پایان روز 1399/01/20 تمدید گردید.
مرکز جذب و امور هيات علمي دانشگاه
1398/12/15- تمدید مهلت ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی سال 1398 دانشگاه آزاد اسلامی
با توجه به درخواست متقاضیان ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی در رشته های علوم پزشکی و غیر پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و در راستای ایجاد فرصتی برای کلیه متقاضیان واجد شرایط و گزینش اصلح وفق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی، ثبت نام متقاضیان تا پایان روز چهارشنبه مورخ 1398/12/28 تمدید گردید. داوطلبانی که کلیه مراحل جذب را طبق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی طی نمایند متناسب با اولویتهای اعلام شده به استخدام دانشگاه آزاد اسلامی در خواهند آمد. بدیهی است ثبت نام در سامانه جذب حقی را برای استخدام متقاضیان ایجاد نمیکند و بکارگیری آنها پس از طی نمودن کامل فرایند ذکر شده امکانپذیر میباشد. با تاکید بر عدم امکان تمدید این مهلت، متقاضیان جذب هیات علمی در صورت تمایل در اسرع وقت با مراجعه به سامانه جامع دانشگاه به آدرس Sajed.iau.ir نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک و مستندات مربوط اقدام نمایند و از محول کردن این فرآیند به روزهای پایان پرهیز نمایند. شایان ذکر است مسئولیت صحت و کامل بودن اطلاعات وارد شده بر عهده متقاضی بوده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت یا نقص در اطلاعات ثبت شده، درخواست وی منتفی می‌گردد.
مرکز جذب و امور هيات علمي دانشگاه
1398/12/04- فراخوان ثبت نام متقاضیان
دانشگاه آزاد اسلامی در راستاي توسعه و تعيين فعاليت هاي علمي و براساس طرح آمايش آموزشي و به منظور ارتقاي کیفیت و اصلاح هرم هیات علمی در اسفند سال جاري اقدام به درج اعلام نیاز در فراخوان جذب هیات علمی نموده است. لذا متقاضیان جذب هيات علمي در رشته هاي علوم پزشكي و غيرپزشكي دانشگاه مي توانند از طريق سامانه جامع دانشگاه آزاد اسلامي به آدرس sajed.iau.ir و سپس با ورود به سامانه جذب اعضاي هيات علمي پس از مطالعه دقیق قوانین و مقررات مربوط در صورت دارا بودن شرایط از تاریخ 1398/12/05 لغایت 1398/12/15 نسبت به ثبت نام در فراخوان اقدام نمایند.
مرکز جذب و امور هيات علمي دانشگاه

سامانه ساجد

سامانه-ساجد